Турниры по решению

31-й відкритий особисто-командний чемпіонат України з шахової композиції серед дорослих та 9-й чемпіонат України серед юніорів

З 23 по 25 червня 2017 року в клубі ‘Інтелект’СумДУ з метою популяризації і розвитку серед населення,особливо серед юнаків та дівчат,за ініціативою та організації заходу,Федерацією шахів Сумскої області і особисто її Президента,члена виконкому Федерації шахів України Миколи Єгоровича Тимошенка,за підтримки управління молоді та спорту ОДА,голови комісії з шахової композиції,члена виконкому Федерації України Валерія Володимировича Копила,Федерація шахів України і Мінмолодьспорт України в третє в м.Сумах провела 31-й відкритий особисто-командний чемпіонат України з шахової композиції серед дорослих та 9-й чемпіонат України серед юніорів

в якому приняли участь кращі шахові композитори з 6 областей України.
           В рамках чемпіонату вперший день відбувся відкритий опен-турнір на Кубок голови ОДА Клочка М.О.де учасникам були представлені завдання в різних номінаціях (двухходівки,етюди).Успішно подолав труднощі рішення,лідерство захопили представники Полтавської області і особисто Володимир Куриленко,Олексій Соловчук та Валерій Копил.Представники Харьківскої та Дніпропетровської області з ваговими здобутками відповідно другі и треті.
           В подальшому відбувся відкритий особисто- командний чемпіонат України з більш розширеним змістом композицій,в якому команда Полтавської області виборола перше переможне місце залишив за собою команди Харьківської та Дніпропетровської області на другому і третьому рядку.
           В  бліц-турнірі на Кубок ректора СумДУ,професора Васильєва А.В. і Федерації шахів Сумщини першість вибороли шахісти Полтавської,Харьківської та Дніпропетровської області.
           В чемпіонаті України в особистому заліку чемпіоном став Полтавчанин Володимир Куриленко, друге і третє місця зайняли відповідно Киянин Володимир Арідов і Полтавчанин Валерій Копил.Серед юніорів чемпіоном став мешканець Дніпропетровської області Євген Трахтман,на другому місці Сумчанин Антон Ільченко,на третьому Харьків’янка Вероніка Руденко.
           В командному заліку чемпіоном України стала команда шахістів Полтавської області,яка отримала Кубок чемпіона України з шахової композиції,а також медалі Мінмолодьспорту України.
          Друге і третє місця посіли шахісти Харьківської і Дніпропетровської областей.За великий внесок в розвиток шахового спорту Валерій Володимирович Копил був нагороджений Почесною відзнакою Федерації шахів Сумської області ‘За заслуги в шаховому спорті’.
         Вручаючи заслужені нагороди голова громадської ради при Сумській ОДА,член колегії Сумської ОДА Михайловський Володимир Вікторович,організатори турніру,головний суддя чемпіонату Кривенко Валерій Олексійович і суддя Рибалко Микола Іванович щиро і сердечно привітали учасників першості і побажали успіхів у житті та спорті.Переможці змагання,нагороджені медалями, Кубками, дипломами та грошовими відзнаками і учасники висловили побажання і в подальшому проводити такі змагання в м.Суми і подякували організаторам за добру підготовку його проведення.                                                                                                                                     В.А.Савченко

Загальний залік

Результати

Завдання

Розвязки

Підсумки чемпіонату серед юніорів

Підсумки командного чемпіонату

 

Опен турнір

Результати

Завдання

Розвязки

Бліц турнір

Результати

Завдання

Розвязки

 

Новини

Редколегія «Проблеміст України» звертає увагу

Редколегія «Проблеміст України» звертає увагу авторів оригінальних задач, що були опубліковані на сторінках журналу, на те, що редакція не бере на себе 100% зобов’язання надсилання печатної копії журналу композиторам. Ознайомитись з фактом оприлюднення композицій в журналі реалізується через їх розміщення на сайті http://www.chess-kopyl.com.ua/ua/problemist-ukrajini де в наявності вся необхідна інформація про дату та місце друку

The editorial staff of “The Problemist Of Ukraine” attracts attention of the authors of the published at the magazine originals to the fact that editors are not 100% obliged to send the printed copies of the magazine to these composers. The fact of originals’ divulgence is confirmed by means of their publication at http://www.chess-kopyl.com.ua/ua/problemist-ukrajini where one can find all information about the date and magazine where it was published

Альбом FIDE замовлення

Приймаються замовлення на останній альбом FIDE до 01.11.2017 ціна 45€, пересилка по Україні - безкоштовно. Надсилайте замовлення на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

80-летие Юрия Гордиана

http://perspectiva.info/chess-page/chess-news/the-running-time.html

Редактори розділів

Оновлений перелік редакторів розділів з адресами

60-ий WCCC та 41-ий WCSC

Оголошення 

Валерій Копил

kopylvv2

Валерій Копил - Голова Комісії з шахової композиції Федерації шахів України, міжнародний майстер з шахів (розв'язування композицій), міжнародний майстер з шахів (складання композицій).

Проблеміст України

Чорно-білі Стежини 2017

№1   №2   №3 

Чорно-білі Стежини 2016

№1   №2    №3    №4

Чорно-білі Стежини 2015

№1

№2

№3

№4

20-й тематичний конкурс мініатюр «Проблеміст України» - 2017, Підсумки

Підсумки

21 TT “ПРОБЛЕМІСТ УКРАЇНИ”

Оголошення