Новости

Конкурс від ютуб каналу Шахова композиція для всіх. Просто і цікаво

Пропонуємо усім шаховим композиторам взяти участь в конкурсі складання. Умови в опублікованому 15 ролику на каналі «Шахова композиція для всіх. Просто і цікаво ». Адреса каналу:
https://www.youtube.com/channel/UCf6FjPegn1FNRsXPgjTelhQ?view_as=subscriber

15th ECSC

Шановні друзі! Прошу всіх ознайомитись з запрошенням та подачою заявки на місце проведення XV чемпіонату Європи з шахів (розв"язування композицій). Прошу, у випадку обрання Полтави місцем проведення цього заходу, волонтерської підтримки в організації.

запрошення

invitation

«64 ШАХМАТНОЕ ОБОЗРЕНИЕ»

Годовые конкурсы составлений: разделы #2,#3,#n(судья А.Кузовков) ,этюды( судья-NN).Композиции посылать на e-mail: askuzovkov@yandex.ru .Авторы опубликованных задач и этюдов получат раздел “композиция” журналов ,где будет опубликована композиция, номера с решениями, номера с итогами. Победители разделов награждаются годовой подпиской.

Про головного редактора журналу «Проблеміст України»

Оголошується відкритий конкурс на посаду головного редактора і його заступника. Функціональні повноваження та обов`язки:
Головний редактор - загальні питання, верстка журналу;
Заступник головного редактора - планування номерів, робота з авторами.
Пропозиції надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 квітня 2019 року.

Звітно-виборчий пленум комісії з шахової композиції України

22 вересня 2018 року в Одесі відбувся звітно-виборчий пленум комісії з шахової композиції України
Головою комісії з шахової композиції вибрано В.Копила, а В.Семененка його першим заступником.
По напрямках шахової композиції одноголосно вибрано:
Секретар комісії, міжнародні зв’язки – А.Фролкін.
Заступник голови, організація зборів – Ю.Гордіан.
Розв’язування – В.Копил.
Складання – М.Марандюк, О.Семененко.
Кваліфікація, нормативи – В.Тарасюк.
Праця з молоддю – В.Саміло.
Зв'язок із ЗМІ – С.Ткаченко, А.Яворський.
Комп’ютерний напрямок – І.Сорока.
За пропозицією головного тренера збірної України М.Марандюка одноголосно затверджено новий склад тренерської ради.

61-й Международный Конгресс шахматных композиторов и решателей

Море, где может искупаться слон или неделя близ озера Охрид

61-й Международный Конгресс шахматных композиторов и решателей прошел с 1 по 8 сентября в Македонии – в уникальном городе Охрид, расположенном на восточном берегу одноименного озера. В конце 80-х годов прошлого века город и озеро были включены в список объектов культурного наследия ЮНЕСКО. И этому обстоятельству есть множество веских причин. Первая из них – в далекие времена в этом месте проходили события, которые, без всякого преувеличения, определяли ход развития мировой истории!..

Детальніше: 61-й Международный Конгресс шахматных композиторов и решателей

Новини

16 ролик на каналі Шахова композиція для всіх

Опублікований 16 ролик на каналі «Шахова композиція для всіх. Просто і цікаво ». Він називається "Полусвязка" Адреса каналу:
https://www.youtube.com/channel/UCf6FjPegn1FNRsXPgjTelhQ?view_as=subscriber

Альбом ФІДЕ 2013-2015

З’явився у продажу останній випуск Альбома ФІДЕ 2013-2015 роки. Бажаючі придбати звертайтесь до Копил Валерія. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  +380933917286

62ий Всесвітній Конгресс Шахової Композиції (WCCC) та 43ій Всесвітній Чемпіонат з Розв'язування Шахових Задач (WCSC)

Запрошення

Invitation

ДО УВАГИ ШАХОВИХ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Для офіційної участі в особистому чемпіонаті світу зі складання шахових композицій (WCCI) просимо до 20 січня 2019 року надіслати заявки Голові КШК ФШУ Копилу В.В. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Редколегія «Проблеміст України» звертає увагу

Редколегія «Проблеміст України» звертає увагу авторів оригінальних задач, що були опубліковані на сторінках журналу, на те, що редакція не бере на себе 100% зобов’язання надсилання печатної копії журналу композиторам. Ознайомитись з фактом оприлюднення композицій в журналі реалізується через їх розміщення на сайті http://www.chess-kopyl.com.ua/ua/problemist-ukrajini де в наявності вся необхідна інформація про дату та місце друку

The editorial staff of “The Problemist Of Ukraine” attracts attention of the authors of the published at the magazine originals to the fact that editors are not 100% obliged to send the printed copies of the magazine to these composers. The fact of originals’ divulgence is confirmed by means of their publication at http://www.chess-kopyl.com.ua/ua/problemist-ukrajini where one can find all information about the date and magazine where it was published

Валерій Копил

kopylvv2

Валерій Копил - Голова Комісії з шахової композиції Федерації шахів України, міжнародний майстер з шахів (розв'язування композицій), міжнародний майстер з шахів (складання композицій).

Проблеміст України

Проблеміст України, №3(61), липень-вересень 2019

Оригінали

№1(59), 2019

Оригінали 

№1 (59) - 2019 Редактори

Обкладинка

23-й тематичний конкурс мініатюр «ПУ» - 2018

Кінцеві підсумки

Итоги конкурса журнала «Проблемiст Украïни» за 2018 год

#3  H#  N#  S#  Fairies